DM Racing Simulators

DM RACING SIMULATORS

//////////////////////////////

kilka słów

o naszym centrum

Centrum wirtualnych
wyścigów

//////////////////////////////

DM Racing Simulators powstało z pasji do sportu
samochodowego i motoryzacji.

Wyposażone w zaawansowane symulatory marki Evolve, centrum wirtualnych wyścigów jest dostępne dla każdego, kto chce sprawdzić lub podszlifować swoje umiejętności w świecie esportu, lub po prostu spędzić dobrze czas z przyjaciółmi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 O NASZYCH SYMULATORACH I GRACH

Nasze maszyny

//////////////////////////////

W DMRS posiadamy platformy Evolve Motion Simulator 6DOF (Six Degrees Of Freedom). Rozwiązanie to zapewnia najwyższy w branży poziom realizmu prowadzenia, dzięki połączeniu ultraszybkich siłowników i autorskiego oprogramowania Evolve, konwertującego dane telemetryczne na sześć rodzajów ruchów (kołysanie, falowanie, podnoszenie, przechylanie, pochylanie i odchylenie).

 

Dodatkowo posiadamy kolejny symulator 6DOF QS-S25 Spider oraz 3 stanowiska ze statycznymi simami.

 

Łącznie dysponujemy 6 symulatorami gotowymi do rozgrywek online.

//////////////////////////////

Evolve Motion Simulator 6DOF zapewnia głęboką immersję i symulację sił działających na kierowcę podczas sportowej jazdy, a tym samym masę adrenaliny i dobrej zabawy. Przekonaj się na własnej skórze!

Oprogramowanie

//////////////////////////////

W naszym centrum oferujemy dostęp do wersji PRO ASSETTO CORSA. To jeden z najpopularniejszych symulatorów wyścigowych, w którym znalazły się najbardziej kultowe sportowe samochody i tory wyścigowe z całego świata. Zaimplementowanie zaawansowanego silnika graficznego DirectX 11, pozwoliło stworzyć wciągające środowisko, dynamiczne oświetlenie oraz realistyczne odwzorowanie terenu.

Celem twórców, było zapewnienie najbardziej realistycznych wrażeń z jazdy oraz wierne odwzorowanie fizyki samochodów, których nigdy wcześniej nie widziano w żadnym innym symulatorze wyścigowym – przebicia oraz zużycie opon, warunki cieplne i pogodowe, wysoce zaawansowana symulacja aerodynamiki (aktywne, ruchome części aerodynamiczne sterowane w czasie rzeczywistym).

ASSETTO CORSA jest opracowywana w biurze badawczo-rozwojowym KUNOS Simulazioni znajdującym się na międzynarodowym torze wyścigowym Vallelunga, co pozwala zespołowi programistów pracować nad grą we współpracy z profesjonalnymi kierowcami i zespołami wyścigowymi.

Każda pojedyncza funkcja została zaprogramowana w naszym wiodącym w branży silniku fizycznym, aby symulować i odtwarzać osobisty charakter każdego samochodu i zapewniać najbardziej wyjątkowe wrażenia z jazdy, jakie kiedykolwiek stworzono na PC i konsolach.

 

Poczuj monstrualne turbo lag i niewiarygodnie wysoką moc wyjściową Lotusa 98T z ery turbo z lat 80., ewolucję układów napędowych poprzez pionierski napęd na cztery koła Audi Sport quattro i potężny, złożony napęd na wszystkie koła Lamborghini Aventador SV. Poczuj efekty czterech niezależnie poruszających się klap aerodynamicznych w Pagani Huayra i brutalną moc systemów hybrydowych w McLaren P1.

 

Posłuchaj ostatniego silnika V8, wyposażonego w systemy KERS i DRS, a następnie daj się zaskoczyć coraz większą złożonością najnowocześniejszych jednostek napędowych z zaawansowanym turbodoładowaniem oraz systemy ERS.

Otoczenie dźwięków, element absolutnie niezbędny do zagwarantowania odpowiedniej immersji i wrażeń ze środka samochodu. Dzięki ścisłej współpracy z zespołami wyścigowymi, twórcy mieli możliwość do realizacji sesji nagraniowych bezpośrednio na torze. Pozwoliło to stworzyć wciągającą atmosferę, panującą podczas rozgrywki.

 

ASSETTO CORSA oferuje także rozbudowane efekty pogłosu wzdłuż toru, a dźwięki samochodów są różnicowane za pomocą kamer wewnętrznych i zewnętrznych. Oznacza to, że kamery w kokpicie wykorzystują dźwięki wewnętrzne, podczas gdy gracz ma również szansę usłyszeć potężny dźwięk silnika z kamery na masce lub charakterystyczny dźwięk wydechu z kamery pościgowej.

 

Dźwięki dostarczają również ważnej informacji kierowcy: szorowanie spodu samochodu o asfalt i inne powierzchnie lub pisk opon podczas utraty przyczepności. To znacznie zwiększa immersję i realizm, a także daje szansę na dalsze ulepszanie konfiguracji torów i samochodów.