DM Racing Simulators

WYZWANIA DM

Dla tych, którzy lubią rywalizację

Nasze wyzwania to okazja, aby sprawdzić i poprawić swoje umiejętności jazdy, jak i przeżyć ekscytującą przygodę poznając świat motorsportu. Od samochodów, w których wielu zaczyna swoją wyścigową karierę, po najszybsze torowe maszyny na legendarnych torach. 

Unikatowe próby

Piszczące opony, ryk silnika, a przede wszystkim świetna zabawa! Poczuj adrenalinę zdobywając coraz lepsze czasy podczas naszych prób czasowych. 

Lekki start

Tor, na którym zaczynały legendy

W pierwszym wyzwaniu będziesz miał okazję spróbować swoich sił na torze, którym wielu mistrzów zaczynało swoją naukę – Lime Rock Park w USA. Na tym torze zaczynali swoje kariery tacy kierowcy jak znany z F1 Juan Pablo Montoya czy dwukrotny zwycięzca wyścigu Indy 500 – Josef Newgarden. 

Bolidem, którym będziesz kierować jest Formuła 4 – idealny samochód do nauki.

Podkręcamy tempo

Bawarski roller-coaster

Kolejna próba to legendarny tor Laguna Seca, który wijąc się pomiędzy górkami gwarantuje niesamowite przeżycia, szczególnie na naszych symulatorach motion. Tutaj zasiądziesz za kierownicą BMW M2 CS – Czy dasz radę okiełznać ten tylno-napędowy samochód na tak wymagającym torze?

Samochodowa Korrida

Włoski byk na Hiszpańskiej arenie

Napęd 4×4, 640 KM i niecałe 3s do 100 km/h. Tak właśnie prezentuje się samochód, którym będziesz się zmagać w kolejnym wyzwaniu. Torem zmagań jest Circuit de Barcelona – Catalunya znany z Formuły 1 czy MotoGP.
Czy uda Ci się poskromić tego byka jak prawdziwemu toreadorowi?

Najszybsze z najszybszych

W tym Volvo nie ma nic rozsądnego

Ten rodzinny samochód Volvo waży tylko 75 kg więcej niż bolid Formuły 1 na starcie Grand Prix.
Jest to jedno z najbardziej ekstremalnych aut z przednim napędem jakie kiedykolwiek powstało. W połączeniu z klasycznym torem Oulton Park tworzy wyzwanie, które sprawi trudność nawet najlepszym kierowcom.

Srebrna strzała

Narodziny gwiazdy

Pora, aby zmierzyć się z najlepszymi. Mercedes AMG GT3. Nürburgring Grand Prix Circuit. Na tym torze odbywają się najważniejsze wyścigi samochodów sportowych GT. Jest to prawdziwy sprawdzian umiejętności kierowcy. Spróbujesz?

Szczyt inżynierii

Prawdziwa legenda

Kultowe Porsche 911, samochód, który chyba każdy zna, jednak tylko najlepsi kierowcy potrafią wykorzystać jego pełny potencjał. Jest to auto jedyne w swoim rodzaju, tak jak tor, na którym odbywa się to wyzwanie – Red Bull Ring. Kto jest w stanie opanować ,,prosiaka” może się nazywać naprawdę świetnym kierowcą. 

Zielone Piekło

Ostatnie wyzwanie

Podczas ostatniej próby będziesz miał/a okazję spróbować swoich sił na najtrudniejszym torze na świecie – Nürburgring Nordschleife. Autem, które będziesz prowadzić jest Aston Martin DBR9. Należał on do najszybszej klasy samochodów sportowych – GT1. Czy dasz radę sprostać wyzwaniu?

Tablica Mistrzów DM

Pokaż wszystkim na co cię stać!

Jeśli ukończyłeś/aś, każde wyzwanie zdobywając co najmniej srebrny medal, masz okazję na zawsze zapisać się w historii DM Racing Simulators.  Zainspirowani wszystkim znaną tablicą z czasami z serii ,,Top Gear” stworzyliśmy własną dla naszych najbardziej uzdolnionych klientów. Jednak nie będziemy jeździć samochodem za rozsądną cenę – wręcz przeciwnie!


 Swój czas będziesz mógł wykręcić za kierownicą Porsche 919 EVO na tym samym torze co wyścig 24h Le Mans – Circuit de la Sarthe. Ten ,,samochód” to jedna z najszybszych i najbardziej zwariowanych  maszyn, które powstały, więc jest to prawdziwe wyzwanie.